Hakkımızda

2016 yılının Haziran ayında kurulan CHANGERSLA, tekstil sektörüne yeni bir soluk getirmeyi amaçlayan bir startup' dır. Şuanda ağırlıklı olarak online mağazasıya perakende olarak çalışan firma, kurumsal olarak da firmalara özel çözümler getirebilmektedir. 2016 yılında İtü Çekirdek girişimcilik programını başarıyla tamamlamış, 2017 yılında da Trakya Kalkınma Ajansının yürüttüğü Yeni İşim Girişim programında son 10 başarılı startup arasına kalmaya hak kazanmıştır. Firma, bayilik ağını genişletmek için çalışmalarını hızlandırmış ve bu doğrultuda çalışmalarına devam etmektedir.

Misyon : Changersla inovasyon ve teknolojiyi birleştiren ürün tasarımları ile yapılmamışı yapma mottosuyla yola çıkmış sürekli yenilikçi hizmet anlayışıyla müşteri değil ömür boyu sürecek bir dostluk anlayışıyla hizmet veren olgu ve anlayışın bütününe sahip bir misyon ile hareket etmektedir. 

Vizyon: Changersla dünyada ilkleri gerçekleştiren global pazara yepyeni bir model olan moduler fashion art ilk temsilcisi olarak global pazarı hedefleyen lovemark marka anlayışı ile ilk ve tek olma vizyonunu geliştirmiştir.