START UP ÇANTA – GİRİŞİMCİ ÇANTASI

tarihinde yayınlandıçanta, kişiye özel çanta, promosyon ürünler, sırt çantası, startup, startup çanta, tasarım çanta içinde yayınlandı

micro-p logo

Startuplar girişimler için kendi projelerinin reklamını yapmak her şeyden önemlidir ve bulundukları ortamda hemen dikkat çekmelerini sağlar.

 

Örneğin ABD ayaklı reklam panolarının sağladığı reklam artısı muhteşem bir müşteri artışı ile beraber ürün satışıda beraberinde getirmektedir.

ABD bir startup’ın başlattığı metro bag uygulaması ile metro kullanan insanlara ücretsiz çanta dagıtıp şirketi için metro hattında işe gider iken bu çantayı kullanmalarını ve böylece reklamı olacağını ve yardımcı olabilirler mi diye soruyor ve 300 den fazla kişi severek yardımcı olacaklarını ve çantayı kullanacaklarını söyleyerek startuptan çanta alıyorlar. projenin 1 aylık sürecinden sonra apps uygulaması olan projeye 160.000 usd ye yakın ciro girdisi ve download olarak geri dönüş oluyor. Bir başka startup ise üniversite öğrencileri hedef ktlesinden dolayı kayıt dönemi yeni öğrencilere ücretsiz çanta dağıtımı yapıyorlar. Ve tüm öğrenciler arasında apps lerinin indirildiğini gözlemliyorlar.

Tüm bu örneklerden sonra Girişiminizin ve  Startupınızın görselinin ve sloganı ile değer önerinizin bulunduğu görsel çantalara sahip olmak bulunduğunuz ortamda ve kuluçka merkezinde size büyük öncelik ve bilinirlik sağlayacaktır.

Ben Girişimciyim yüksek adette yaptıramam dediğinizi duyar gibiyim changersla’nın tek çanta ile binlerce farklı kombinasyonu kullanma olanağı tanıyan teknolojisi ile ister 1 adet çanta ister 5 adet çanta siparişi verebilirsiniz.

Tüm çantalarınızı istediğiniz gibi kişiye özel hale getirip farklı zamanlarda farklı mesajlar vererek müşterilerinize ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir