Promosyon Şapka ve Kurumsal şapka Tshirt

tarihinde yayınlandıpromosyon şapka, promosyon ürünler, Şapkalar, tshirt içinde yayınlandı

cepte tamir

Promosyon Tshirt bir ürün, hizmet ve markanın tüketiciye ücretsiz olarak dağıtılması ile tüketicinin üzerinde marka bilinirliği yaratılması amacı yapılan reklam ve tanıtım faaliyetidir.

Kurumsal Tshirt ise Bir markanın çalışanlarına iş içerisinde hizmet verir iken giymeleri için verdikleri ürüne denmektedir.

Promosyon Tshirt amacına ulaşması için dağıtılan tüketici tarafından beğenilmesi ve kullanılması gerekmektedir. Burada ki amaç Tüketici ürünü kullanması ile gerçekleşecek olan kendi dışında ki tüketicilere ürünün görmesi ile çarpan etkisi dediğimiz 10.000 adet ürün dağıtımı sonunda ulaşılan kitle sayısının 10.000 ile sınırlı kalmayıp yüzbin ve milyonlara ulaşması şeklinde faydalı olacaktır. Bunun ile daha önceki yazımızda ayrıntılı değindiğimiz için yüzeysel geçiyorum.

https://changersla.com/neden-promosyon-urunler-ve-promosyon-sapka

Yukarıda ki linkten çarpan etkisi yazımızı okuyabilirsiniz.

Gelelim Tüketici neden bizim markamız olan Promosyon Tshirt kullanmaya devam etsin ? Soru zor ve promosyon dünyasında yanıtı nerede ise daha önce bulunamamış veya açıklama getirilememiştir.

Biz Changersla olarak bu sorunun cevabı olacak bir inovasyon ve teknoloji geliştirerek hem tüketiciye sürekli kullanım isteği yaratıyoruz hem de reklamın çarpan etkisini milyon gösterim şeklinde devam ettiriyoruz.

Tasarımı , görseli değişebilen Tshirt bunu da geliştirdiğimiz 0.1 micron inceliğinde ki birbirine kitle nebilen kumaş teknolojisi ile yapıyoruz. Promosyon tshirt ün üzerinde sizin markanızın veya hizmetinizin reklamı var. Bu reklam çıkabiliyor ve binlerce farklı kombinasyonda kullanılabiliniyor olduğunu düşünelim mi ?  Tüketici ürünü sürekli kullanmak isteyecek; bu isteği yarattık buna ek olarak sizin markanız veya hizmetiniz ile ilgili görsel çıktığına göre sizin reklamınız yapılmıyor demektir! Hayır Reklamınız yapılmaya devam ediyor esasta çünkü tshirt’ün farklı yerlerine biz sizin markanızı veya hizmetinizin görselini daha yerleştirdiğimizden reklamınız çarpan etkisiyle katlanarak devam ediyor.

mentornity

 

Size basit bir soru soruyorum normal promosyon Tshirt siparişi verip 10.000 adet ürün dağıtıp 10.000 ile 100.000 görsel iletişim ile reklamı yapmak mı istersiniz.

Changersla’nın  değişebilen Tshirtleri ile 10 milyondan fazla kullanıcıya  ulaşıp ,marka ve hizmetinizin görsel iletişime devam etmesini mi ?

Cevabınız Evet ise hemen bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir