NEDEN PROMOSYON ÜRÜNLER VE PROMOSYON ŞAPKA

tarihinde yayınlandıpromosyon şapka, promosyon ürünler, Şapkalar içinde yayınlandı

 

 

Şirketlerin veya markaların ürün , hizmetlerinin ve markalarının  reklamını, bilinirliğini arttırmak için çeşitli ürünlerde yaptırdıkları promosyon malzemeler çok etkili bir reklam ve pazarlama stratejisidir.

Özellikle reklamı yapılan marka veya hizmetin promosyon ürünlerle zamansız ve süresiz olarak reklamını yapmasını sağlaması bakımından çok etkili bir reklam ve pazarlama türüdür.

Zamansız ve süresiz olarak ne demek istediğimi daha ayrıntılı anlatmak istiyorum; bir reklam yaptığınızda bu reklam belli bir zaman içerisinde sınırlı olmaktadır. Gazete,tv,görsel medya veya digital medya reklamlarını ele aldığımızda belirli bir zaman diliminde , hedeflediğiniz hedef kitle tarafından ödediğiniz bedel karşılığında görüntülenir. Yani tam anlamı ile belirli bir süre içerisinde sınırlıdır ve bu süre bittiğinde reklam ve pazarlama faaliyetiniz bitmiş olacaktır.

Promosyon ürünlere geldiğimizde ise fiziki bir ürün hedef kitlenize hediye edilerek kullanımlarına sunulmaktadır. Bu kullanım süresi promosyon ürünün niteliğine ve niceliğine bağlı olarak 1 hafta dan yıllara dahi yayılabilecek uzun bir süreç içerisinde tüketiciye markanızın, ürün ve hizmetinizi hatırlatmaya devam edeceğinden çok etkili ve geri dönüşü çok hızlı olan bir pazarlama stratejisidir. Özellikle hediye ettiğiniz ürün tüketicinin başka insanlarla ve çevresiyle etkileşime girdiğinde başkaları tarafından görülebilecek bir ürün olması durumunda dağıttığınız ürün sayısının kat ve kat fazla çarpan şeklinde etkileşim olarak şirketinize geri dönmesi demektir.

Özellikle bu ürünler Giyim eşyası veya aksesuar olması durumunda çarpan etkisi ile  ulaşabileceğiniz kişi sayısı dağıttığınız ürün sayısının binlerce katı olarak karşımıza çıkmaktadır. Örnek olarak 10.000 adet promosyon şapka dağıttığınızda ürün ve hizmetiniz ile ilgili 1 milyon ile 10 milyon kişi tarafından markanız ya da ürün ve hizmetiniz görsel etkileşme geçmiş olacaktır. Bu sayı verilen promosyon ürününün kullanım gün sayısı ve kullanma sıklığı ile doğru orantılı olarak çarpan etkisi katlanarak devam edecektir. Buraya kadar her şey mükemmel görünüyor ama bir sorun var. Hedef kitle böyle bir çarpan etkisine sahip şapka veya tekstil ürününü bir markanın reklamını yapmak ne kadar süre ile isteyecek soru bu sizce ne kadar?

Çok az bir süre bu süre 1-2 gün ya da defa olarak karşımıza çıkıyor. Sonucunda ise ürün ya çöpe gidiyor ya da çevresinde ihtiyacı olan kişiye  veriliyor. Reklam ve çarpan etkisi son buluyor ya da yanlış kişi tarafından kullanılarak markanızın değeri karşı taraf tarafından değer statüsünde düşüş yaşıyor.

İşte biz burada devreye giriyoruz CHANGERSLA olarak geliştirdiğimiz inovasyon ve teknoloji ile promosyon tekstil ürünleri pazarında çarpan etkisinin yıllarca devam ederek markanızın veya ürününüz reklamının devamlılığını sağlıyoruz. Promosyon şapkanızı CHANGERSLA olarak yaptırdığınız da bizim nano teknolojik değişen şapkalarımız Tek bir Şapka ile Yüzlerce farklı tasarım ve görseli kullanma olanağı tanıdığından tüketici firmanızın görselli şapkayı kullandıktan sonra görseli çıkartıp istediği yüzlerce farklı görsel arasından tercih yapıp kullanmaya devam edebiliyor ve şapkanın arka bant kısmında ve yan tarafından sizin firmanızın görseli veya ismi yazılı olduğundan sizin firmanızın reklamını yapmaya devam ediyor.

Böylece 10.000 adet şapka dağıttığınız da 10 milyon ile 100 milyon kez ürününüz, markanız çarpan etkisiyle yayılmaya devam edecektir. Dünya da ilk olan bu sistem sayesinde hedef kitlenizde ki tüketiciler çevrelerinde ürün ile konuşarak reklamınızın yayılmasını da sağlayacaklardır.

Promosyon ürünler çok etkili ve çarpan etkisini devam ettirebileceğiniz ürünlerle markanızın en iyi reklamını yapabileceğiniz pazarlama aracıdır. Sizde www.changersla.com üzerinden promosyon şapka siparişi vererek yıllarca sürecek çarpan etkisine sahip bir promosyon ürüne sahip olabilirsiniz.

Belirli bir dönem veya etkinlik için promosyon malzeme yaptırıp elinde kalan promosyon ürünleri bir daha kullanamayan işletmelerden iseniz boşa giden bu maliyetler bir daha olmasın istiyorsanız CHANGERSLA tam da sizin için yaratıldı. Etkinlik sonunda elinizde kalan ürünlerin görselini istediğiniz gibi değiştirin ve başka etkinlikler de rahatça kullanın böylece hem paranız hemde reklamınız sürekli katlanan çarpan etkisiyle size geri dönsün …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir