Kitlesel Fonlama

Kendisi de bir startup olan Changersla, diğer startup’ ları da düşünüyor ve Türkiye’ de ilk defa startup’ lar için kitlesel fonlama sistemini farklı bir modelle kuruyor. Takip ettiğiniz, sevdiğiniz, desteklemek istediğiniz startup’ lara ait logolu şapkaları bizden aynı fiyata alın, her sipariş için desteklediğiniz startup’ a 25 TL verelim. Üstelik tak çıkar değiştir keyfi ile şapkanızda istediğiniz armayı kullanabileceksiniz.

Kitlesel Fonlama Nedir

Günümüzde girişimciler en çok finansal kaynak aramaktadırlar. Yatırım dışında finans kaynağı olarak kullanılan yöntemlerden biri de kitlesel fonlamadır. Arı Kovanı ülkemizde kitlesel fonlama yapan önder projelerden biridir. Ancak görülebileceği üzere projenin burada yayınlanabilmesi için startup’ ın bir ürünü olması gerekmekte çoğu girişimcinin ya kitlesel fonlama yapabilecek bir ürünü bulunmamakta ya da o aşamaya dahi gelemeden havlu atmaktadırlar. Changersla olarak startup’ ların bu sorununa kendimizce bir çözüm getirmek istedik. Destek verdiğimiz her bir startup, kendi logolu şapkası satıldığında 25 TL kazanacak. Biz bu sistemi kitlesel fonlamaya benzettik, çünkü kitlesel fonlamadaki gibi birçok kişinin ufak katkılarıyla startup’ lar büyük desteklere ulaşabilecekler. Klasik kitle fonlama sistemi hakkında ayrıntılı bilgi almak isterseniz wikipedia‘ yı inceleyebilirsiniz.

Fiyatlandırma ve İçerik

1 şapka + 1 startup logosu + dilediğiniz 2 changer’ a 45.9 TL’ ye sahip olabileceksiniz. Ayrıca isterseniz 2 standart changer yerine size özel 1 adet changer da alabilirsiniz.

Startup iseniz

Logonuzu bize gönderin ve hemen kampanyanızı web sitenizde, sosyal ağlarda ve çevrenizde paylaşın. Siz işinize odaklanın, biz sizi destekleyelim.

İsterseniz 2 startup ortak alın, herkes kendi etkinliğinde kendi logosuyla şapkasını taksın.

Size özel teşekkür yazısını bize ulaştırın, siparişle birlikte müşteriye gönderelim. Müşteri sadakatinizi arttırın.

Ödemeler nasıl gerçekleşecek

Logoların imalatı, temini ve eft masrafları nedeniyle ödemeler, 3 ayda bir toplu olarak yapılacaktır.

Başvuru Formu

* zorunlu alan