kisiye özel çanta

tarihinde yayınlandıçanta, kişiye özel çanta, kısıyeozelcanta, promosyon şapka, promosyon ürünler, Şapkalar, sırt çantası, startup, tasarım çanta, Technology, tshirt içinde yayınlandı

Kişiye özel çanta ;

 

CHANGERSLA sadece size özel bir çanta yaratmak için geliştirdiği özel Nano teknolojik kumaşları ile ister gün içinde yada istediğiniz her an tarzınıza, kıyafetinize ve en önemlisi bulunduğunuz ortama göre size özel tasarlayabileceğiniz çantaların ön lansmanı gerçekleştiriyor.

Dünyada ilk olarak Türk Arge ve İnovasyon ürünü olan kişiye özel çantalar İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ, İTÜ TEKNOKENT ve İTÜ ÇEKİRDEK Arge desteği ile hayata geçirilmiştir. İstanbul Ticaret odası ile Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi Çatısı altında Faaliyetlerini yürüten CHANGERSLA Trakya kalkınma Ajansı desteği ile LET’S UP programı olan YENİ İŞİM GİRİŞİM programında ilk 4 girerek hem mali destek hemde seçkin jüri üyelerinden yüksek puan alarak hem teknolojisini hemde benzersiz iş modeli ile türkiyenin yanında Dünyanın sayılı Startup projeleri arasına ismini yerleştirmiştir.

Ürünümüz 0.1 micron seviyesinde Nano teknolojik iki kumaşın negatif dirençte 100kg taşıyacak şekilde birbirlerine kitlenmesine, yapışmasına olanak tanıyan özel bir üründür. Bu kumaş teknolojisini Tekstil sektöründe MODULER FASHİON ART ın ilk temsilcisi olarak Lansmanını gerçekleştirmekteyiz.

Seçeceğiniz çantanızı ister kendi istediğiniz görsel ile ister bizim tasarladığımız binlerce farklı tasarım ile kullanma olanağı sağlıyoruz. Çantanızda ister Sevgilinizin resmini, ismini taşıyabileceğiniz gibi üyesi olduğunuz kulübün, organizasyonun ve firmanın görselleri ile kullanıp istediğiniz zaman ise kıyafetinize uygun renk seçenekleri vaz geçilmez bir aksesuar olarak kullanabilirsiniz.

Tek bir çanta aldığınızda binlerce farklı kombinasyonda kullanmak istermiydiniz.

Tek bir çanta aldığınızda yüzlerce farklı renk ve baskı seçeneği ile kullanmak istermiydiniz.

Tüm bunları kendinde toplayan CHANGERSLA BAG ile sınırsız bir tasarım dünyasına girmek için tek yapmanız gereken [email protected] istediğiniz görselin mailini atmak veya whatsup hattımız 05418136071 görselinizi göndermek size gönderilen sipariş linkinden siparişe onay vermeniz.

Changersla iyizico alt yapısı ile güvenli alışveriş yapmanıza olanak tanımaktadır.

CHANGERSLA ÖMÜR BOYU BİREBİR DEĞİŞİM GARANTİSİ:

CHANGERSLA olarak ürünlerimiz sizinle bir ömür boyu birlikte olsun diye özel bir garanti modeli geliştirdik. Bu model her yıl yeni değişen görsel,tasarım(changer) 3 adet aldığınızda otomatikman yenilenen ve üründe oluşabilecek her türlü durumda birebir değişiminin yapıldığı kullanıcı üyelik sistemi ile tüm ürünlerimiz garanti kasamındadır.

Kişiye özel çanta ve şapkalarımız yanında tshirt ve swetlerimizde yakında satışa sunulacaktır.  

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir