GAYRİMENKUL DANIŞMANI MOTİVASYON ŞAPKASI

tarihinde yayınlandıemlak danışmanı şapkası, gayrimenkul danışmanı, gayrimenkul pazarlaması, kişiye özel çanta, promosyon şapka, promosyon ürünler, Şapkalar içinde yayınlandı

ABD nin Gayrimenkul danışmanlarının en çok tercih ettiği motivasyon şapkası changersla ile türkiye’de

kişiye özek tasarlanan şapkalar Firma bilgisi ,kişinin ismi , uzmanlık alanı ,aldığı ödül ve başarılar ve aylık,3 aylık ve yıllık  hedeflerinin üzerinde bulunduğu görseller ile kişiye özel tasarlanıyor.

Motivasyon şapkasının sihirli olduğu üretim sürecinde değişik sihirler kullanıldığı bile iddia edilmiş iken gayrimenkul danışmanlarının %50 ile %450 oranında daha fazla işlem yapmalarını sağladığı ise binlerce kullanıcı tarafından ABD pazarının Efsanelerinden dir.

Günlük olarak Her sabah ofiste güne başlar iken Mutlaka takılan Şapkalar özellikle Var olan hedefleri ve Gerçekleştirmeyi düşünülen hedefleri kullanıcısına bilinç üstü ve bilinç altı hatırlatarak beynin bu hedef doğrultusunda programlanmasını sağlayarak hedefi gerçekleştirecek istek ve arzunun hiç kaybolmamasını günlük rutin içerisinde bile motivasyonun artmasını sağlamakta NERO PSİKOLOJİ uzmanlarının konuya açıklaması ise HEDEF ve Hedefe ulaşım aşamalarında yaşanan motivasyon kayıplarını tamamen ortadan kaldıran bir aksesuar olmaktan öte beynin ön logunda ki bilinç düzeyini sürekli tetikledikleri   için başarı motive çizgisinde tetikleyici etkisi hayranlık uyandırıyor.

kişiye özel tasarlanabilen şapka

Tüm ofiste Hedefleri şapkalarında yazılı bir satış takımının dolaştığını düşünsenize REKABET sizin gözünüzün üzerinde ve bu REKABET in tetikleyici unsuru tamamen beynin çok daha motive verici çalışması için teşvik ediyor….

sizde CHANGERSLA.COM üzerinden şapkanızın siparişini verebilir.

kişiye özel olarak

İSİM BİLGİLERİNİZ

FİRMA VE BAYİLİK İSİMLERİNİZ

UZMANLIK ALANINIZ

SLOGANINIZ

AYLIK VE YILLIK HEDEFLERİNİZİN

YAPTIĞINIZ BAŞARILARINIZI [email protected] tasarım detaylarınızı belirtebilirsiniz.

Tüm bunları tek bir şapkada toplayarak kişiye özel olarak tasarlanan şapkanız ile %50 ile %450 oranında işlem adedi ve ciro artışı yaşayan binlerce gayrimenkul danışmanın dan biri olabilirsiniz.

Şapkaların bir diğer özelliği ise Nano Teknolojik Kumaşları Sayesinde istediğiniz gibi Tasarımını Değiştirebilirsiniz …. Özel günlerinizde binlerce farklı kombinasyonla kullanarak da kişisel vaz geçilmez aksesuarınız olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir