Oğuz Kalfa kaldırım Albümü ve Klibi CHANGERSLA ŞAPKA

Oğuz Kalfa nın muhteşem kilibi ve Yeni klibi için Özel tasarım şapkası

https://www.youtube.com/watch?v=rOFnOuYnb_A

 

Muhteşem bir Müzik Çalışması biz CHANGERLA ekibi olarak çok beğendik .

Müziğin Tarzı isyankar ama bir o kadar da Yumuşak bir his uyandırıyor.

yeni kilibi için özel tasarım

 

Özel şapka tasarımımız yeni klibinizde size uğur getirmesi dileği ile sevgilerimizle CHANGERSLA ekibi biz dinlemeye devam edecez.

Century 21 şapka tasarımı kişiye özel

CENTURY21 ABD ve Türkiye için kişiye özel tasarladığımız kurumsal şapkamız ile hem özel bir tasarıma sahip olacaksınız hemde size özel isminiz yazan bir şapkanız olacak ;

Tek bir şapka ile binlerce farklı kombinasyonda kullanma olanağı sağlayan benzersiz kumaş teknolojimiz ile ister CENTURY21 baskılı olarak kullanın ister sitemizden alacağınız changerlarla günlük yaşamda da tarzınızın tamamlayıcı bir aksesuarı olsun .

 

lANSMANA ÖZEL :125TL yerine 45.90 TL

ABD PRİCE: 45.90 USD

LİNK ABD : https://iyzi.link/AAaQFQ

LİNK TÜRKİYE: https://iyzi.link/AAaQGg

 

Coldwell Banker Şapka İsme Özel

Coldwel Banker ABD ve Türkiye için kişiye özel tasarladığımız kurumsal şapkamız ile hem özel bir tasarıma sahip olacaksınız hemde size özel isminiz yazan bir şapkanız olacak ;

kişiye özel tasarlanabilen isim ,slogan yazılabilen şapkalarımız ….

Tek bir şapka ile binlerce farklı kombinasyonda kullanma olanağı sağlayan benzersiz kumaş teknolojimiz ile ister COLDWELL BANKER baskılı olarak kullanın ister sitemizden alacağınız changerlarla günlük yaşamda da tarzınızın tamamlayıcı bir aksesuarı olsun .

125tl yerine Lansmana özel 45.90TL kargo …dahil .

sipariş linki :  https://iyzi.link/AAaQBg

https://iyzi.link/AAaQBgiyzi.link/AAaQBg

GAYRİMENKUL DANIŞMANI MOTİVASYON ŞAPKASI

ABD nin Gayrimenkul danışmanlarının en çok tercih ettiği motivasyon şapkası changersla ile türkiye’de

kişiye özek tasarlanan şapkalar Firma bilgisi ,kişinin ismi , uzmanlık alanı ,aldığı ödül ve başarılar ve aylık,3 aylık ve yıllık  hedeflerinin üzerinde bulunduğu görseller ile kişiye özel tasarlanıyor.

Motivasyon şapkasının sihirli olduğu üretim sürecinde değişik sihirler kullanıldığı bile iddia edilmiş iken gayrimenkul danışmanlarının %50 ile %450 oranında daha fazla işlem yapmalarını sağladığı ise binlerce kullanıcı tarafından ABD pazarının Efsanelerinden dir.

Günlük olarak Her sabah ofiste güne başlar iken Mutlaka takılan Şapkalar özellikle Var olan hedefleri ve Gerçekleştirmeyi düşünülen hedefleri kullanıcısına bilinç üstü ve bilinç altı hatırlatarak beynin bu hedef doğrultusunda programlanmasını sağlayarak hedefi gerçekleştirecek istek ve arzunun hiç kaybolmamasını günlük rutin içerisinde bile motivasyonun artmasını sağlamakta NERO PSİKOLOJİ uzmanlarının konuya açıklaması ise HEDEF ve Hedefe ulaşım aşamalarında yaşanan motivasyon kayıplarını tamamen ortadan kaldıran bir aksesuar olmaktan öte beynin ön logunda ki bilinç düzeyini sürekli tetikledikleri   için başarı motive çizgisinde tetikleyici etkisi hayranlık uyandırıyor.

kişiye özel tasarlanabilen şapka

Tüm ofiste Hedefleri şapkalarında yazılı bir satış takımının dolaştığını düşünsenize REKABET sizin gözünüzün üzerinde ve bu REKABET in tetikleyici unsuru tamamen beynin çok daha motive verici çalışması için teşvik ediyor….

sizde CHANGERSLA.COM üzerinden şapkanızın siparişini verebilir.

kişiye özel olarak

İSİM BİLGİLERİNİZ

FİRMA VE BAYİLİK İSİMLERİNİZ

UZMANLIK ALANINIZ

SLOGANINIZ

AYLIK VE YILLIK HEDEFLERİNİZİN

YAPTIĞINIZ BAŞARILARINIZI [email protected] tasarım detaylarınızı belirtebilirsiniz.

Tüm bunları tek bir şapkada toplayarak kişiye özel olarak tasarlanan şapkanız ile %50 ile %450 oranında işlem adedi ve ciro artışı yaşayan binlerce gayrimenkul danışmanın dan biri olabilirsiniz.

Şapkaların bir diğer özelliği ise Nano Teknolojik Kumaşları Sayesinde istediğiniz gibi Tasarımını Değiştirebilirsiniz …. Özel günlerinizde binlerce farklı kombinasyonla kullanarak da kişisel vaz geçilmez aksesuarınız olacaktır.

START UP ÇANTA – GİRİŞİMCİ ÇANTASI

micro-p logo

Startuplar girişimler için kendi projelerinin reklamını yapmak her şeyden önemlidir ve bulundukları ortamda hemen dikkat çekmelerini sağlar.

 

Örneğin ABD ayaklı reklam panolarının sağladığı reklam artısı muhteşem bir müşteri artışı ile beraber ürün satışıda beraberinde getirmektedir.

ABD bir startup’ın başlattığı metro bag uygulaması ile metro kullanan insanlara ücretsiz çanta dagıtıp şirketi için metro hattında işe gider iken bu çantayı kullanmalarını ve böylece reklamı olacağını ve yardımcı olabilirler mi diye soruyor ve 300 den fazla kişi severek yardımcı olacaklarını ve çantayı kullanacaklarını söyleyerek startuptan çanta alıyorlar. projenin 1 aylık sürecinden sonra apps uygulaması olan projeye 160.000 usd ye yakın ciro girdisi ve download olarak geri dönüş oluyor. Bir başka startup ise üniversite öğrencileri hedef ktlesinden dolayı kayıt dönemi yeni öğrencilere ücretsiz çanta dağıtımı yapıyorlar. Ve tüm öğrenciler arasında apps lerinin indirildiğini gözlemliyorlar.

Tüm bu örneklerden sonra Girişiminizin ve  Startupınızın görselinin ve sloganı ile değer önerinizin bulunduğu görsel çantalara sahip olmak bulunduğunuz ortamda ve kuluçka merkezinde size büyük öncelik ve bilinirlik sağlayacaktır.

Ben Girişimciyim yüksek adette yaptıramam dediğinizi duyar gibiyim changersla’nın tek çanta ile binlerce farklı kombinasyonu kullanma olanağı tanıyan teknolojisi ile ister 1 adet çanta ister 5 adet çanta siparişi verebilirsiniz.

Tüm çantalarınızı istediğiniz gibi kişiye özel hale getirip farklı zamanlarda farklı mesajlar vererek müşterilerinize ulaşabilirsiniz.

kisiye özel çanta

Kişiye özel çanta ;

 

CHANGERSLA sadece size özel bir çanta yaratmak için geliştirdiği özel Nano teknolojik kumaşları ile ister gün içinde yada istediğiniz her an tarzınıza, kıyafetinize ve en önemlisi bulunduğunuz ortama göre size özel tasarlayabileceğiniz çantaların ön lansmanı gerçekleştiriyor.

Dünyada ilk olarak Türk Arge ve İnovasyon ürünü olan kişiye özel çantalar İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ, İTÜ TEKNOKENT ve İTÜ ÇEKİRDEK Arge desteği ile hayata geçirilmiştir. İstanbul Ticaret odası ile Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi Çatısı altında Faaliyetlerini yürüten CHANGERSLA Trakya kalkınma Ajansı desteği ile LET’S UP programı olan YENİ İŞİM GİRİŞİM programında ilk 4 girerek hem mali destek hemde seçkin jüri üyelerinden yüksek puan alarak hem teknolojisini hemde benzersiz iş modeli ile türkiyenin yanında Dünyanın sayılı Startup projeleri arasına ismini yerleştirmiştir.

Ürünümüz 0.1 micron seviyesinde Nano teknolojik iki kumaşın negatif dirençte 100kg taşıyacak şekilde birbirlerine kitlenmesine, yapışmasına olanak tanıyan özel bir üründür. Bu kumaş teknolojisini Tekstil sektöründe MODULER FASHİON ART ın ilk temsilcisi olarak Lansmanını gerçekleştirmekteyiz.

Seçeceğiniz çantanızı ister kendi istediğiniz görsel ile ister bizim tasarladığımız binlerce farklı tasarım ile kullanma olanağı sağlıyoruz. Çantanızda ister Sevgilinizin resmini, ismini taşıyabileceğiniz gibi üyesi olduğunuz kulübün, organizasyonun ve firmanın görselleri ile kullanıp istediğiniz zaman ise kıyafetinize uygun renk seçenekleri vaz geçilmez bir aksesuar olarak kullanabilirsiniz.

Tek bir çanta aldığınızda binlerce farklı kombinasyonda kullanmak istermiydiniz.

Tek bir çanta aldığınızda yüzlerce farklı renk ve baskı seçeneği ile kullanmak istermiydiniz.

Tüm bunları kendinde toplayan CHANGERSLA BAG ile sınırsız bir tasarım dünyasına girmek için tek yapmanız gereken [email protected] istediğiniz görselin mailini atmak veya whatsup hattımız 05418136071 görselinizi göndermek size gönderilen sipariş linkinden siparişe onay vermeniz.

Changersla iyizico alt yapısı ile güvenli alışveriş yapmanıza olanak tanımaktadır.

CHANGERSLA ÖMÜR BOYU BİREBİR DEĞİŞİM GARANTİSİ:

CHANGERSLA olarak ürünlerimiz sizinle bir ömür boyu birlikte olsun diye özel bir garanti modeli geliştirdik. Bu model her yıl yeni değişen görsel,tasarım(changer) 3 adet aldığınızda otomatikman yenilenen ve üründe oluşabilecek her türlü durumda birebir değişiminin yapıldığı kullanıcı üyelik sistemi ile tüm ürünlerimiz garanti kasamındadır.

Kişiye özel çanta ve şapkalarımız yanında tshirt ve swetlerimizde yakında satışa sunulacaktır.  

Kendin Şapka Tasarla

CHANGERSLA KİŞİYE ÖZEL ŞAPKA TASARIMI

Nano Teknolojik kumaş buluşumuz ile tek şapka ile yüzlerce farklı tasarımda şapka kullanma olanağı tanıyan changersla ile birinci sınıf kaliteli şapkalarımız ile istediğiniz görseli , yazıyı,resmi ister şapkanızın üzerine ister siperlik kısmına ister tüm şapkanın üzerinde kullanarak muhteşem sadece size özel şapkanız olmasını istemezmisiniz ?

 

 

TAK ÇIKAR DEĞİŞTİR teknolojisi ile istediğiniz tasarımı bize mail atın [email protected] ister deri üstüne ,ister kumaş üzerine baskınızı yapalım ÖMÜR BOYU BİREBİR DEĞİŞİM GARANTİSİ ile yepyeni TÜRK MODA AKIMININ bir parçası olun ….

Gelecekte En Popüler 45 Yeni Meslek

Gelecek ile  bugünümüz bile büyük değişimlerle karşı karşıya kalmaktayız. Bu değişimler günlük hayatımızdan tutunda günlük kullandığımız dile kadar bizi derinden etkiliyor. Daha 5-10 yıl önce günlük hayatımızda olmayan bugünkü alışkanlıklar hayatımızın değiştirilemez parçaları haline gelirken meslekler ve yapılan işlerde bir anda değişmekle beraber yepyeni sektör ve hizmet alanları hayatımızı işgal etmekte değil mi ?

Sizlere 15-20 yıl önce Fotoğrafçılıkta film devri kapanacak ve film üreten firmalar iflas edecekler desem Fotoğrafçılıkta film bitmez arkadaşım her zaman bir kullanıcısı olacaktır diyenleri ben çok iyi hatırlıyorum. Durum ise onların düşündüğü gibi hiç olmadı değilmi?

Bizim geliştirdiğimiz Teknoloji ile Modüler Fashion Art ile yepyeni bir sektör ve iş modeli 5 yıl içinde tekstil başta olmak üzere bir çok sektör bu değişime ayak uydurup markasını konumlamak zorunda kalacaktır.

http://www.changersla.com

Bu değişimle beraber Sosyal Medya yönetimi ve Big data’nın hayatımıza girmesi ile beraber veri mühendisliği gibi bambaşka meslekler ve uzmanlıklar şirketlerin yeni departmanları haline geldiler.

 

Duygu tasarımcılığından ,Organ tasarımcılığı gibi çok ilginç melek dallarından bahsediliyor. Teknolojinin hızlı ilerlemesi ve bu ilerleyiş ile duyulan ihtiyaçların meslekleri de şekillendirmekte olduğu bir kesin; En büyük örneklerden biri de Apps’lerin hayatımıza girmesi ile hemen hemen her konuda app yani uygulamalar ihtiyacı karşımıza çıkması milyon hatta milyar dolarlık şirketlerin bir anda büyümesine yeni ekonominin doğusuna tanıklık ettiğimiz bu günlerde yeni mesleklerden çıkacak Milyar dolarlık yeni şirketler çıkacak ve bu şirketler yeni ekonominin vaz geçilmez değerleri olacağını söylemek çok zor değil.

Bu yazıyı 10 yıl sonra yerinden değerlendirdiğimizde yeni hangi mesleklerin hayatımıza girdiğini görmek için sabırsızlanıyorum. Bu yazıyı 10 yıl sonra yerinden okuyalım ?

3-D PRİNTER Hayal Et Çıktısını Al & Giy

Dünya modasını köklerinden değiştirecek 3-D printer teknolojisi tarzımızı kıyafetlerde yansıtmamıza olanak tanıyarak kendi hayal gücümüzü kıyafetlere yansıtmamıza olanak tanıyarak kendi modamızı yaratmamızı sağlayacak. 

Filafex teknolojisi henüz kumaş veya benzer materyale yakın değil ama giderek çalışmalar hızlanmaktadır. Bu çalışmalardan biri de CHANGERSLA olarak evinizde ki veya 3-D printer shop kendi tasarımınızı basıp Changersla’nın 0.1 micron Nano teknolojik kumaşları ile birbirine entegre olarak tüm tekstil ürünlerinde kullanım olanağı tanıyarak sadece siz hayal edin çıktısını al hayal et ve giy konseptli ürünler için tek eksik sizin hayal gücünüz.

Changersla teknolojisi ile tek bir tekstil ürününde binlerce farklı modülde kullanmanıza olanak tanıyan patentli sistemdir.

Modüler Fashion Art Changersla Dünyada İlk olarak İtü Çekirdek ve BTM İstanbul Girişimidir.